Від щирого серця вітаємо з Новим роком і Різдвом!

Дорога університетська родино!
Викладачі, співробітники, студентство!
Від щирого серця вітаємо вас і ваших рідних
з Новим роком і Різдвом!

Минулий рік став періодом випробувань, гірких звісток і трансформацій цінностей, перевіркою на єдність, незламність і чуйність.
Безмежна вдячність кожному з вас за підтримку та зібраність, беззаперечне бажання допомагати нашим Героям і людям, які опинилися у непередбачуваних життєвих обставинах.
За звичними очікуваннями святкова атмосфера не панує серед нас, але ми маємо набагато цінніше  – усвідомлення, що живе у серцях незламна надія, яка допомагає українському народу впевнено крокувати до омріяної перемоги!
Нехай нова сторінка нашого життя буде повною протилежністю минулорічній, адже буде забарвлена у яскраві відтінки! Нехай у кожній домівці запанує радість від гарної звістки, а смуток та розпач покинуть наше життя.
Кожен з нас буде причетний до розбудови квітучої України, тож не втрачаймо сил та енергії, а спрямовуємо їх на покращення професійних навичок, розширення кола інтересів і втілення набутих напрацювань у науковий простір!

Міцного здоров’я, незламної віри, доброї долі вам і вашим рідним!
І одного разу обов’язково здійсниться наша одна велика мрія на всіх!