Відкриття фотовиставки на тему: «Ми українці разом, ми сила, борітеся – поборете»

З нагоди 157-ої річниці перепоховання Т.Г.Шевченка на Чернечій горі у Білоцерківському національному аграрному університеті 22 травня відбулося відкриття фотовиставки робіт Н. Кравець, фотокореспондента газети «Кагарлицькі вісті». Тема: «Ми – українці, разом ми сила, борітеся – поборете».

Фотороботи присвячені подіям 2017 року, коли за сприяння академіка НААН України, ректора БНАУ А.С.Даниленка м. Мар’їнка (Донецька обл.) встановили пам’ятник Т.Г. Шевченку. Такі відвідини й волонтерська допомога нашого університету – це символічний звіт перед власною совістю й Кобзарем про те, що ми небайдужі й завжди готові подати руку допомоги, яким би пекельним не був ворожий вогонь.

Відкриття виставки відбулося за участі Анатолія Степановича Даниленка, працівників і студентства університету. Ректор урочисто відкрив виставку фоторобіт. Її урочисте відкриття супроводжувалося згадками про життя й творчість Великого Кобзаря, спогадами про день становлення пам’ятника у м. Мар’їнка,  виставкою тематичних видань Т.Г. Шевченка, які є в науковій бібліотеці, декламуванням безсмертних віршів Великого Кобзаря, виступами вокального ансамблю.