Вітаємо вас зі світлим Христовим Воскресінням!

Шановні колеги, студентство!

Сердечно вітаю вас зі світлим Христовим Воскресінням!

Це свято є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, віри – над безнадією. Свято Великодня спонукає кожного із нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі, бути добрішими, милосерднішими, благороднішими і терплячішими один до одного.

З настанням Великодня пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Нехай же в день Христового Воскресіння життя кожного зміниться на краще, а у ваших серцях  запанують справжня віра і любов.

У цей день ми спільно молитимемося  за  Україну, щоб  Бог дарував нам нарешті мир, спокій і  впевненість у майбутньому.

Бажаю кожному з вас Божої допомоги, духовної радості і благополуччя. Зичу, щоб Божа благодать ніколи не покидала ваші родини. Миру, щастя, душевного спокою і Божого благословення вам і всім вашим близьким! Христос Воскрес!

Ректор університету А.С. Даниленко