Вітаємо з Днем працівників сільського господарства та Міжнародним днем студента!

День працівників сільського господарства – свято дбайливих господарів, які розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучаються до важливих справ.

Завдяки вашій наполегливій праці та вмілому господарюванню, досягнення в сільському господарстві стають загальновизнаними, а полиці магазинів наповнюються високоякісними українськими продуктами, і в кожній оселі є хліб, і до хліба.

Я тішуся з того, що причетність до цього свята має не лише виробнича, а й інтелектуальна сфера, до якої належить колектив Білоцерківського національного аграрного університету. Адже у стінах нашого вишу навчають і виховують майбутніх аграріїв. І завдяки близькості двох свят – Дня працівників сільського господарства та Міжнародного дня студента, нині ми гордо вітаємо всю нашу університетську родину.

Викладацький склад нашого навчального закладу допомагає студентській юності перерости у професійну зрілість, формує той ресурсний потенціал, який необхідний для утримання лідерства на світових аграрних ринках. А студентство, натомість, бере від моїх колег увесь їх освітній і науковий досвід, це забезпечує нові здобутки, інноваційні відкриття і прогрес для передової аграрної країни з давніми традиціями тваринництва та землеробства.

Я дякую професіоналам своєї справи, які розвивають інфраструктуру сучасного агропромислового комплексу, забезпечують ринки власною якісною і конкурентоспроможною продукцією.

Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, втілюються в життя всі плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо українського народу! Ваш багатий досвід, мудрість, наполегливість і працелюбність є запорукою добробуту наших співвітчизників.

Студентству бажаю, аби вам не забракло сил і мотивації чесно і віддано працювати на власній землі. Нехай не згасає ваше натхнення до творчих пошуків і невтомність до здобуття знань.

З повагою, ректор    А.С. Даниленко