Всеукраїнський круглий стіл «Мовні проблеми освітнього процесу в Україні: думка молоді»

З нагоди Міжнародного дня рідної мови відбувся Всеукраїнський круглий стіл “Мовні проблеми освітнього процесу в Україні: думки молоді”.

Перспективи розвитку культури мовлення у нашій країні, можливі шляхи підвищення рівня володіння мовою та культуру спілкування у ЗВО обговорили учасники круглого столу: О.А. Шуст, ректор Білоцерківського НАУ, Т.Д. Кремінь, Уповноважений із захисту державної мови, Н.Ю. Римар, очільниця Центру мовно-літературної освіти БНАУ та І.М. Тимчук, доцент кафедри славістичної філології, педагогіки та методики викладання БНАУ.

У режимі офлайн і онлайн, до круглого столу долучилися мовні омбудсмени із різних куточків країни – студенти вітчизняних ЗВО. Молодь представила свої проєкти та ініціативи, які спрямовані на підвищення рівня грамотності та удосконалення знань! “Важливо плекати й поважати рідну мову! Це не лише інструмент спілкування, а й обличчя кожного з нас – справжнього українця!” – на завершення висловилася Вікторія Гроза, студентський ректор Білоцерківського НАУ!