Виїзне практичне заняття для студентів 6 курсу ОП «Ветеринарна медицина» в умовах ТОВ «Музей живої природи флори і фауни «Олександрія»

В умовах ТОВ «Музей живої природи флори і фауни «Олександрія», доцентом кафедри паразитології та фармакології Соловйовою Л.М., проведене виїзне практичне заняття для студентів 2 та 5 груп 6 курсу ОП «Ветеринарна медицина» другого (магістерського) РВО з дисципліни «Хвороби птахів».

З метою вивчення епізоотичної ситуації щодо паразитарних хвороб екзотичної птиці зоопарку, після клінічного обстеження птахів, проведений відбір матеріалу для лабораторних досліджень.

Як завжди, спілкування студентів із пернатими друзями та іншими тваринками куточку живої природи принесло не тільки корисні навички практичної роботи, а й приємні враження, тому що не можна переоцінити позитивний вплив на психологічний стан від контакту людини із тваринами. Поліпшується емоційне благополуччя, адже тварини викликають радість приємні емоції, що допомагають у цей складний період зняти стрес, покращити настрій та самопочуття.

Л.М. Соловйова, доцент
С.В. Рубленко, професор, зав. кафедри паразитології та фармакології