Загальна толока – це наша спільна справа

Загальна толока для українців є цілком природним явищем. Громада споконвіку порядкувала на спільних територіях у селі чи місті.

ТОЛОКА – тимчасова гуртова доброчинна допомога односельцям при виконанні нагальних і трудомістких робіт відбувалася в святковому настрої, з піснями, жартами.

3-6 квітня НПП працівники та студенти біолого-технологічного факультету провели впорядкування прилеглої фермерської території в умовах навчально-виробничого центру. Погодні умови сприяли запланованим заходам, багато вдалося зробити: побілити дерева і фермерські приміщення, навести порядок прифермерської території, узбіччя доріг.

Студенти 3, 4-го курсів і магістри 1 року навчання надавали допомогу у прибиранні корівника, конюшні й вівчарника та прилеглої до них території. Робота проводилась під керівництвом викладачів кафедри технології виробництва молока і м'яса В.А. Лісковича і Л.В. Пірової та кафедри генетики, розведення та селекції тварин Старостенко І.С. і Титаренко І.В.

Досить важливо, що такі заходи є гарною традицією, бо кожна людина повинна створювати для себе та оточуючих комфортні умови для роботи.

Доценти Борщ О.В., Буштрук М.В.