Засідання Вченої ради університету

Відбулося засідання Вченої ради Білоцерківського НАУ. На початку заходу ректор О.А. Шуст урочисто вручила:

атестати доцента – кандидату філологічних наук Н. Ю. Римар та кандидату фізико-математичних наук У.С. Ревицькій;

диплом доктора філософії – асистенту кафедри епізоотології та інфекційних хвороб М.О. Савченюку.

Під час засідання розглянуто і затверджено ряд звітів: про роботу Комісії з питань етики та академічної доброчесності; роботу директора наукової бібліотеки БНАУ; звіти молодих учених – стипендіатів Кабінету Міністрів України. Також ухвалені рішення щодо діяльності та реорганізації структурних підрозділів університету, зокрема й про створення структурного підрозділу «Центр кар’єри та працевлаштування».

Колегіальним органом затверджено нові положення, а також положення у новій редакції, які регламентують підготовку здобувачів вищої освіти на третьому (освітньо-науковому) рівні у Білоцерківському НАУ.