Засідання вченої ради університету

Сьогодні ректор О.А. Шуст розпочала засідання Вченої ради університету із урочистих нагороджень.

Згідно результатів творчого конкурсу наукових робіт “Збереження родючості ґрунтів” Софія Загорець та Дмитро Василенко, студенти агробіотехнологічного факультету, отримали диплом Ⅱ ступеня. Інших учасників відзначено сертифікатами!

Дипломи доктора філософії було вручено С.С. Німенку, асистенту кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин, І.С. Осіпенко, асистенту кафедри харчових технологій і технологій переробки продукції тваринництва та О.О. Філіцькій, асистенту кафедри генетики, селекції та насінництва сільськогосподарських культур, диплом доктора юридичних наук – В.В. Макарчуку, доценту кафедри конституційного права та теоретико-правових дисциплін.

Під час засідання було розглянуто та затверджено Правила прийому для здобувачів вищої освіти та аспірантів до Білоцерківського НАУ на 2024 рік. Також затверджено Правила прийому до фахових коледжів університету!