Зустріч з Президентом Європейської Асоціації закладів ветеринарної освіти С. Мартіно в форматі онлайн

Сьогодні, 4 червня, відбулася зустріч в онлайн-форматі ректора А.С. Даниленка, керівництва університету  та представників факультету ветеринарної медицини  з Президентом Європейської Асоціації закладів ветеринарної освіти, доктором С. Мартіно.

В ході зустрічі було обговорено деталі продовження багаторічної співпраці, процес інтеграції ветеринарної  освіти в європейський простір та модернізації навчального процесу на факультеті ветеринарної медицини.

Також було проведено консультацію щодо підготовки факультету ветеринарної медицини нашого університету до акредитаційної експертизи в умовах, які пов`язані з пандемією коронавірусу.