Зустріч з викладачем Естонського університету наук про життя пані Пірет Калмус в рамках академічної мобільності проекту Еразмус+

18 вересня відбулась зустріч проректора з освітньої, виховної та міжнародної діяльності Тетяни Димань, керівника Міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру Олександа Боньковського, декана факультету ветеринарної медицини Світлани Власенко та інституційної координаторки програми Еразмус + Вікторії Новікової з викладачем Естонського університету наук про життя (м. Тарту) пані Пірет Калмус в рамках академічної мобільності проекту Еразмус+ де були обговорені подальші можливості кооперації між нашими університетами. Щиро вдячні пані Пірет не тільки за гостьові лекції для наших студентів, а й за волонтерство та щиру підтримку України в ці непрості для нас часи!