Гостьова лекція Владислава Разкевича на тему «Ландшафтний полив» для студентів спеціальності «Садово-паркове господарство»

23 вересня на кафедрі садово-паркового господарства відбулася гостьова лекція для студентів, які навчаються за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство». Владислав Разкевич – співвласник групи компаній ТОВ «ЕВКАЛІПТ Р», ТОВ «АгроМеліоративніТехнології», а також директор компанії «АгроМеліоративніТехнології», провів лекцію на тему «Ландшафтний полив».  Автоматичний полив (автополив) — це сучасний спосіб догляду за декоративними насадженнями. Він забезпечує максимально якісний полив різних насаджень і попереджає погіршення властивостей ґрунту.

У ході лекції В. Разкевич розповів студентам про історію створення власної компанії, про особливості ринку  сучасних систем автополиву в Україні. Спікер під час лекції звернув увагу студентів на важливість проведення якісного вимірювання вологості ґрунту. Дав детальну характеристику елементам автоматичних поливних систем  провідних світових виробників, наочно демонструючи обладнання.

Впродовж виступу пан Владислав детально розповів про  практичні аспекти монтування і управління  системами автополиву на садово-паркових об’єктах.  Позитивним моментом лекції було дискусійне обговорення проблематики, студенти активно задавали запитання й отримували вичерпні відповіді.

Щиро дякуємо Владиславу Разкевичу за інформативний виступ, оскільки така співпраця максимально наближає підготовку фахівців до вимог ринку праці.