Виїзне практичне заняття із навчальної дисципліни «Організація та управління в природоохоронній діяльності»

Виїзне практичне заняття для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 101 «Екологія» із навчальної дисципліни «Організація та управління в природоохоронній діяльності»!

Виїзне практичне заняття відбулося за участі Кохановського Сергія Вікторовича – головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції Столичного округу, випускника екологічного факультету Білоцерківського НАУ освітньої програми 101 «Екологія». Під час заняття ми на практиці закріпили теоретичні знання щодо контролю за додержанням «Правил любительського і спортивного рибальства» на річці Рось. Дякуємо Кохановському Сергію Вікторовичу та ведучому курсу доценту кафедри екології та біотехнології Харчишину Віктору Миколайовичу за переданий нам практичний досвід!

Професія еколога – це вибір небайдужих людей з аналітичним розумом та бажанням робити планету кращою!