Як мені забрати документи, якщо я НЕ ЗАКІНЧИВ університет?

1. Написати листа на електронну пошту університету bnau-rectorat@btsau.edu.ua або зателефонувати за номером (04563)-5-12-88 з проханням знайти Вашу справу у відділі архіву чи у відділі кадрів, щоб впевнитися, що ваші документи дійсно залишились в університеті.

2. При зверненні надати наступну інформацію:
  •  залишити свої координати для можливості надати попередню відповідь;
  •  прізвище, ім'я, по батькові – повністю, за яким навчались в університету;
  •  точні чи орієнтовні роки навчання в університеті.

3. За позитивного результату (ваші документи дійсно знаходяться в університеті) маєте особисто приїхати до університету, оформити обхідний лист та звернутися до відділу архіву про видачу документів

УВАГА!
  •  колишні студенти, які навчались за денною формою навчання беруть обхідний лист у бухгалтерії університету;
  •  колишні студент, які навчались за заочною формою навчання беруть обхідний лист у спеціалістів заочної форми навчання відповідного факультету;
  •  колишні студент, які навчались за денно формою, потім їх було переведено на заочну форму навчання та покинули навчання, або їх було відраховано  також беруть обхідний лист у бухгалтерії університету, як для студентів денної форми.