ENG | УКР |

Міжнародні проекти

    

 

УКРАЇНСЬКО-ЧЕСЬКИЙ ПРОЕКТ

«Розширення наукового потенціалу та співпраці українських університетів у сфері аграрних наук»

«Enhancing scientific capacities and cooperation of Ukrainian universities in AgriSciences fields» (2020-2021)

Мета проекту – підвищення потенціалу  і розвиток співпраці молодих викладачів, дослідників, аспірантів та студентів в українських  університетах, обмін інформацією в галузі аграрних наук, створення міждисциплінарних наукових колективів, розвиток  академічної  мобільності.

Грантодавець: Чеська Асоціація Розвитку Співробітництва (Czech Republic Development Cooperation)

Цільова група: аспіранти, студенти, молоді викладачі і науковці 

Учасники проекту:

Чеський університет природничих наук (CULS – Czech University of life science)

Білоцерківський національний аграрний університет

Сумський державний університет

Сумський національний аграрний університет.

Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет

Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва

 

Заявка на отримання грантів мобільності для молодих вчених

Заявка на отримання грантів для міждисциплінарних груп

 

Подача заяв до 15 вересня 2020 року.


Dutch-Ukrainian Dairy Centre


Міжнародний проект реалізується на основі Договору між Білоцерківським Національний Аграрним Університетом і Британською Радою в Україні від 14 березня 2016 p., реєстраційний номер договору UKR15PG/2-11/02.16 для здійснення ряду заходів з мобільності та партнерства між вищими навчальними закладами України та Великої Британії.
 

В 2016-2018 р. було виконано чотири поїздки: в червні 2016 р. і травні 2017 р. делегація БНАУ відвідала Writtle College, в березні 2017 р. і лютому 2018 р. відбувся зворотній візит викладачів Writtle College до БНАУ.

Під час візитів в Рітл коледж викладачі БНАУ ознайомились з структурою університету, навчальними планами дисциплін, науковими лабораторіями, модулями з впровадженням професійних навичок у навчальні програми. Ознайомилися з організацією практичної підготовки Writtle University College спеціальностей Agriculture, Garden Design,  Horticulture,  Landscape Architecture. В 2017 р. ознайомилися з діяльністю фермерського господарства PF Southgate (графство Норфолк) як базою для надання студентам первинного досвіду професійної діяльності. Під час перебування у Writtle College вивчався досвід підготовки спеціалістів в тісній співпраці з роботодавцями. Коваленко Роман провів лекційне заняття для студентів першого курсу на тему: «Сільське господарство в Україні». 

Викладачі Writtle College під час своїх візитів провели зустрічі з ректором Білоцерківського НАУ Даниленком А.С.

Провели презентацію організації освітнього процесу у Великобританії та спеціальностей Writtle College. Взяли участь у круглому столі з викладачами та аспірантами БНАУ з питань розвитку вищої освіти в Україні та Великобританії. Провели лекції для студентів та викладачів. Відвідали навчально-дослідне господарство БНАУ та базу практичної підготовки студентів у ТОВ «Росава» Сквирського району Київської області. Взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Current problems of agriculture and training specialists for agriculture» 15 лютого 2018 р.

Ознайомилися з роботою відділу працевлаштування БНАУ та підходами до вирішення цього питання в БНАУ. Обмінялися досвідом з питань працевлаштування випускників БНАУ і Writtle College. За результатами двосторонньої співпраці розроблено проект веб сторінки на сайті БНАУ з питань працевлаштування (знаходиться на стадії розробки).