Завершені проекти

Tempus Tasis “AGFED”, термін дії 1998-2001

Назва проекту: "Розвиток економіки, сільського господарства і продовольства України”

Фінансування: 622.790 Екю

Завдяки проекту “AGFED”: отримано ліцензію на підготовку бакалаврів і спеціалістів з напрямків 0501 – економіка і підприємництво, 0502 – менеджмент організацій і зовнішньоекономічна діяльність; понад 25 студентів і аспірантів та 40 викладачів економічного факультету пройшли навчання і стажування у партнерських вузах; устатковано ресурсний центр економічного факультету університету

Члени консорціуму: Університет м. Ексетер (Великобританія), Університет ім. Юстуса Лібіха, м. Гіссен (Німеччина), Білоцерківський державний аграрний університет (Україна)

PSO o/ua/4/22 – Dalsem “Senter”, термін дії 2002-2003
Завдяки проекту “SENTER”: вивчена технологія вирощування овочів у теплицях та засобів захисту рослин проти хвороб і шкідників у теплицях; 12 викладачів університету пройшли стажування в університеті м. Вагенінген (Нідерланди)
Члени консорціуму: Університет м. Вагенінген (Нідерланди), Білоцерківський державний аграрний університет (Україна), Уманський тепличний комбінат (Україна)

Tempus Tasis “Susfood”, термін дії 2001-2004

Назва проекту: “Менеджмент стабільного ланцюга виробництва продукції харчування в Україні“

Фінансування: 467.000 євро

Завдяки проекту “Susfood”: розроблено навчальний план з підготовки бакалаврів і спеціалістів на екологічному факультеті; 20 студентів і аспірантів та 12 викладачів БДАУ пройшли навчання і стажування у партнерських вузах; обладнано дві навчально-наукові лабораторії на кафедрі екотрофології та ресурсний центр екологічного факультету. Члени консорціуму: Університет ім. Юстуса Лібіха, м. Гіссен (Німеччина), Білоцерківський державний аграрний університет (Україна), Національна ветеринарна школа, м. Ліон (Франція).

Tempus Tasis “Susfarm”, термін дії 2003-2006

Назва проекту: “Стале рослинництво в управлінні фермерським господарством в Україні”

Фінансування: 414.000 євро

Завдяки проекту “Susfarm”: модернізовано навчальні програми на агрономічному факультеті; 28 студентів і аспірантів та 30 викладачів БДАУ пройшли навчання і стажування у партнерських вузах; обладнано ресурсний та консультативний центри на агрономічному факультеті

Члени консорціуму: Ріттл коледж, м. Ріттл (Великобританія), Вища національна агрономічна школа, м. Монпельє (Франція), Університет м. Альмерія (Іспанія), Білоцерківський державний аграрний університет (Україна)

Tempus Tasis "Agripol", термін дії 2004-2007

Назва проекту: "Аграрна політика та адміністрація України на шляху до Європейської інтеграції"

Фінансування: 475.000 євро

Завдяки проекту "Agripol": розроблено і впроваджено інституційне будівництво для працівників керівної ланки Міністерства аграрної політики України в зв`язку з інтеграцією до СОТ та інших міжнародних організацій; 8 викладачів БДАУ пройшли навчання і стажування у партнерських вузах; створено Інститут Європейської Інтеграції та обладнано ресурсний центр; модернізовано друкарню університету

Члени консорціуму: Університет ім. Юстуса Лібіха, м. Гіссен (Німеччина), Білоцерківський державний аграрний університет (Україна), Міністерство аграрної політики (Україна), Університет Ессекс (Великобританія)