Наші партнери

Бакалаврська освітньо-професійна програма 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» реалізується у тісній взаємодії із бізнесовими структурами, фінансовими організаціями, об’єднаними громадами, органами державного управління, місцевого самоврядування м. Біла Церква, Білоцерківської ОГ та Київської області, а також сусідніх областей. Організації-партнери беруть участь у підготовці бакалаврів (у форматі спільних лекцій, воркшопів, майстер-класів, тематичних і науково-дослідних семінарах), надають можливість для проходження виробничої бакалаврської практики, активно співпрацюють із кафедрою та факультетом з питань стажування та працевлаштування випускників.
У рамках міжнародної співпраці факультет та кафедра тісно співпрацюють із провідними зарубіжними університетами, які входять до консорціуму реалізації проекту за програмою Еразмуз+ «UniCluD», були базовими у проходженні тривалих міжнародних стажувань викладачів кафедри.

Найбільш активно розвиваються партнерські відносини із наступними університетами:
Університет прикладних наук, м. Каунас, Литва (Kauno Kolegija, Lithuania);
Коледж сільськогосподарської та екологічної освіти, Австрія (Hochschule fur Agrar-und Umweltpadagogik, Austria);
Федеральний інститут економіки сільського господарства м. Відень, Австрія ( Federal Institute of Agricultural Economics, Rural and Mountain Research, Austria);
Університет м. Вальядолід, Іспанія (Universidad de Valladolid, Spain);
Університет Дебрецена, Угорщина (Debreceni Egyetem, Hungary);
Міжнародний центр високих середземноморських агрономічних досліджень, Італія (Mediterranei, Italy);
Університет наук про життя м. Познань, Польща (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Poland);
Комратський державний університет, м. Комрат Республіка Молдова (Institutia Invatamint Universitate De Stat Din Comrat, Moldova);
Державний Аграрний Університет Молдови (Universitate  Agrara De Stat Din Moldova);
Азербайджанський державний сільськогосподарський університет, Азербайджан (Azerbaijan State Agriculture University, Azerbaijan);
Азербайджанський технічний університет, Азербайджан (Azerbaycan Texniki Universiteti, Azerbaijan Maxtexno, Azerbaijan).
Гісенський університет ім. Юстуса Лібіха Німеччина
Колорадським державним університетом (Colorado State University) (США)
European Rural Development Network (ERDN).

Корпоративні структури реального сектору економіки: ТОВ «Овостар», ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо», ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», ТОВ «Агрохолдинг Сквира», ТОВ «Сузір’я АГРО», ПП «Агроспілка Малолисовецька», ТОВ «СВК «Світанок», ТОВ «Земля Томилівська», ТОВ «Гума Тех», ТОВ «Торгово-виробниче підприємство «Рось-Гума»».

Фінансовий сектор: Київська промислово-торгова палата, АТ «ОТП банк», АТ Альфа-банк, АТ «Ідея Банк», АТ «Державний Ощадний банк», АТ "ТАСКОМБАНК", СК «Україна», АТ «СГ «ТАС».

Державні органи влади та управління, місцевого самоуправління: Київська обласна державна адміністрація, Білоцерківська міська рада, Білоцерківська ОТГ, Узинська ОТГ, Фурсівська ОТГ.

Наукові та виробничі підрозділи БНАУ: ННІ «Економіки та бізнесу», Лабораторія інформаційно-аналітичного забезпечення досліджень в аграрній економіці, навчально-виробничий центр БНАУ.