Аналізуємо та обговорюємо успішність наших студентів

23 жовтня на факультеті ветеринарної медицини проведено розширене засідання методичної комісії за участі усіх НПП.

Основне питання, розглянуте на засіданні, стосувалося успішності студентів та магістрантів ФВМ.

Зокрема, заст. декана Тишківський М.Я. звернув увагу на результати комплексної перевірки якості освітнього процесу на факультеті, проведеної проректором з освітньої, міжнародної та виховної діяльності Бабенком С.П. та зав. навчальною частиною Хахулою Л.П.

Тишківський М.Я. довів до відома присутніх результати літньої екзаменаційної сесії, звернувши увагу на середній бал з кожної дисципліни та на окремих студентів, які вчасно не здали іспити з окремих дисциплін.

Інформація викликала жваве обговорення. Зокрема, зосередили увагу на пропусках занять. Так, професор Ярчук Б.М. запитав, чому не відраховують студентів, які мають велику заборгованість і не здають вчасно іспити? Зосередив увагу на тому, що це має певний виховний характер, щоб інші студенти не наслідували їх.

В обговоренні виступили професори Ніщеменко М.П., Ярчук Б.М. доценти Зоценко В.М. та Власенко С.А.

Одноголосно прийнятий проект рішення щодо підвищення якості викладання окремих дисциплін на факультеті, наданню більшої уваги індивідуальній роботі зі студентами, покращенню умов проживання в гуртожитку та їх самопідготовці. Звернута увага на потреби у зростанні матеріально-технічного забезпечення кафедр та факультету в цілому.

Авраменко Н.В., секретар методичної комісії ФВМ, доцент кафедри паразитології та фармакології