Бібліотечні заходи до Днів Європи в Україні

17 травня наукова бібліотека провела ряд заходів на всіх факультетах нашого університету в рамках інтегрування України в європейське співтовариство та з нагоди святкування Дня Європи.
Під таким гаслом«Далека і близька Європа» пройшла зустріч студентів 1 та 2 СП курсів біолого-технологічного факультету із завідуючою філіалом №10 централізованої бібліотечної системи Нагорною Г.Г., яка захоплююче розповідала студенству про етапи створення європейської спільноти та започаткування свята – День Європи – в кожну третю суботу травня.

Основою для появи цього свята стало підписання історичного документа Декларації Шумана 9 травня 1950 року представниками ряду європейських держав. "Згода в різноманітті" – офіційний девіз Європейського Союзу. Згідно європейської комісії девіз означає, що європейці єдині у спільній роботі на благо миру і процвітання різних країн. Сьогодні Європейський Союз — це сім’я 28 демократичних європейських країн, що спільно працюють заради миру миру та процвітання ЄС. З цікавістю студенти вдивлялись в слайди, при проведенні Нагорною Г.Г. мультимедійної експрес-подорожі  «Історичні місця Європи», та намагались назвати відому історичну пам’ятку і в якій країні вона знаходиться.
Захоплююче та весело також пройшов інтелектуально-літературний круїз "Країнами Європи". Найактивніші учасники заходу отримали солодкі призи. В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в Європі.