Бібліотечно-інформаційна година "Видатні жінки України" на факультеті ветеринарної медицини

11 березня на факультеті ветеринарної медицини бібліотекарі наукової бібліотеки БНАУ та центральної бібліотеки білоцерківської міської ЦБС провели бібліотечно-інформаційну годину "Видатні жінки України".

Студентам запропонували послухати про українок, які прославляли нашу рідну землю, увійшли в її історію, як будівничі, творці, взірці жіночності, історичні постаті, стали відомими у світі. Своєю багатогранною діяльністю видатні українські жінки вплинули на розвиток і становлення української держави, внесли вагомий вклад в культуру, мистецтво, освіту, спорт, науку, літературу і багато інших сфер життя України.

У презентації бібліотекар Шимоня Леся Олексіївна звернула увагу на таких жінок, як: велику київську княгиню Ольгу, Анну Ярославну або Анну Київську, Роксолану, Лесю Українку, Соломію Крушельницьку, Ліну Костенко, Аду Роговцеву, Яну Клочкову, Катерину Білокур, Марію Заньковецьку та багато інших.

Дуже вразила студентів розповідь про Ольгу Броварець, яка на початку 2016 року стала наймолодшим доктором фізико-математичних наук України у віці 29 років. Ользі Броварець вдалося довести, що можна запрограмувати ракову клітину на «самогубство».

Бібліотекар Бондаренко Анна Олексіївна в своєму виступі окреслила особливий феномен української жінки, що не має аналогів у світі! Адже скільки створено мистецьких творів, на які авторів, поетів, художників, композиторів надихала і була їх Музою – українська Жінка. Анна Олексіївна познайомила присутніх з деякими з них.

На кінець наголосила студентам, щоб  вчилися цінувати Жінку, як матір, бабусю, доньку, сестру, подругу, колегу, викладача і не забували дякувати і вітати найдорожчих жінок кожного дня, а не тільки в свята.