Білоцерківський НАУ внесено до Переліку науково-дослідних установ та організацій, які проводять державні випробування препаратів

Згідно наказу № 466 від 11.12.2017 р. «Про внесення змін до наказу Мінприроди від 05.06.2008 № 287» Білоцерківський національний аграрний університет внесено до Переліку науково-дослідних установ та організацій, які проводять державні випробування препаратів, затвердженого наказом Мінприроди від 05.06.2008 № 287 (із змінами) https://menr.gov.ua/.

Таким чином, Білоцерківський національний аграрний університет внесено до переліку науково-дослідних установ та організацій, які проводять державні випробування препаратів та надає послуги біологічної оцінки засобів захисту рослин та агрохімікатів на пшениці, ячмені, ріпаку, кукурудзі, сої, соняшнику, картоплі, плодових і ягідних культурах.

До складу Білоцерківського національного аграрного університету входять вісім регіональних центрів – ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, навчально-виробничий центр з 1717 га сільськогосподарських угідь, дослідне поле площею 129,6 га, біостаціонар з розсадником декоративних рослин – 2 га, навчально-дослідне лісове господарство площею 2705,5 га. Заклад має необхідну матеріально-технічну базу та кадровий потенціал для проведення державних випробувань пестицидів і агрохімікатів.

Агробіотехнологічний факультет запрошує до співпраці провідні фірми та установи з питань випробування пестицидів!