Благодійна акція. Даруємо теплоту наших сердець діткам-сиротам

Напередодні новорічних свят студенти та викладачі факультету ветеринарної медицини організували благодійний вечір з вихованцями дитячого будинку «Злагода» м. Біла Церква. В організації та участі допомагали волонтери «Червоного Хреста».

Ми спілкувалися з дітьми різних вікових груп – від 2-х до 15-ти років, які були надзвичайно раді нас бачити і з задоволенням прийняли нас у свої крихітні обійми. Упродовж проведеного часу встигли помалювати, потанцювати і провести інтелектуальні конкурси. Діти охоче взяли участь в дійстві.

Наприкінці вечора ми привітали усіх дітей з прийдешніми новорічними і різдвяними святами та вручили їм подарунки.

Ми вдячні всім, хто долучився до благодійної акції, адже доброта і щирість має місце бути в кожному з нас.

Анастасія Запара, студентка 4 курсу ФВМ