The BUP Student Conference в рамках проекту RESCUU (м. Познань, Польща)

З 15 по 18 квітня відбувся найбільший студентський захід, який є абсолютно безкоштовним і відкритим для студентів та аспірантів, які навчаються в університетах-членах BUP. Цьогорічна конференція була присвячена темі "Мінливі обставини та нові загрози для сталого розвитку в регіоні Балтійського моря".

Загалом у конференції взяли участь 90 студентів з різних країн. Серед них була команда з Білоцерківського НАУ: Юлія Алексеєнко (представниця біолого-технологічного факультету), Катерина Дідура і Юлія Левченко (представниці економічного факультету), Анна Руденко та Сніжана Колісник (представниці соціально-гуманітарного факультету).

Студентки мали можливість розширити свої навички в різних видах академічної діяльності: воркшопах, дебатах, компромісах, модерації та презентаціях. Їх також заохочували стати мислителями, здатними вирішувати проблеми з перспективою на майбутнє та прагнути до сталого розвитку/відновлення.

Цей захід було організовано в рамках проекту RESCUU, метою якого є сприяння стійкості українських навчальних закладів у воєнний час та підтримка українських викладачів, студентів та дослідників.