Цікава та повчальна практика

 

19-21 березня студенти 2 групи 3 СПБ курсу факультету ветеринарної медицини під керівництвом завідувача кафедри паразитології та фармакології, доцента Антіпова А.А. та асистента Бахур Т.І. проходили навчальну практику з паразитології де дізналися не тільки про паразитів, особливості їх розвитку, розмноження, живлення, а й методики зажиттєвої діагностики паразитарних захворювань тварин.

У перший день студенти відвідали НВЦ БНАУ, що знаходиться на території с. Бугаївка Білоцерківського району, де освоїли методику відбору проб фекалій для паразитологічного дослідження від коней та овець, навчилися правильно упаковувати, етикетувати проби та складати опис відібраних проб.

На другий день була проведена діагностика гельмінтозів у лабораторії паразитології кафедри паразитології та фармакології, під час якої студенти ретельно ознайомилися з правилами техніки безпеки, устаткуванням, лабораторним посудом і реактивами, навчилися досліджувати проби різноманітними методами, ідентифікувати та диференціювати яйця гельмінтів. Практичні заняття надали змогу студентам набути певного досвіду в постановці діагнозу та проведенні лікувально-профілактичних заходів за паразитарних захворювань.

 

Бурлак Юлія Олександрівна, староста 2 групи 3 СПБ курсу ФВМ