День працівника лісового господарства у Білоцерківському НАУ

День працівників лісу традиційно відзначають у третю неділю вересня. Цей день привертає увагу всіх людей щодо необхідності турботи про лісові насадження, бережне ставлення до довкілля.

День працівників лісу – це свято людей, які примножують багатства лісу. Представники цієї професії повинні володіти мудрістю і гуманізмом. Мета їх роботи – забезпечити раціональне використання лісу для потреб людини і зберегти це багатство для наступних поколінь. Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету.

Два роки тому на агробіотехнологічному факультеті, завдяки наполегливості й нестримному бажанню розвитку факультету декана Хахули В.С., за підтримки керівництва на чолі з ректором Білоцерківського НАУ академіком НААН України Даниленком А.С., першим проректором професором Новаком В.П., було відкрито нову  спеціальність205 «Лісове господарство». Два роки поспіль наша агробіотехнологічна родина поповнюється молодими людьми, які мріють працювати на розвиток і збереження лісового господарства.

Сьогодні наші студенти, майбутні лісівники разом з деканом факультету та викладачами кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин зібралися гуртом, щоб відзначити професійне свято та привітати один одного.

З вітальними словами виступили: Хахула В.С., декан, доцент, заслужений працівник сільського господарства;  Стадник А.П., завідувач кафедри, академік Лісівничої академії наук України, професор; Хрик В.М., Левандовська С.М., Лозінська Т.П. – доценти кафедри. Майбутні лісівники обмінялися побажаннями та куштували святковий торт, виготовлений власноруч.

Загалом, колектив приємно, весело і бадьоро почав свій робочий ранок. На завершення  хочеться сказати:

«Друзі, нехай цей чудовий, осінній день, як і наступні, буде для Вас наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Бажаємо, щоб ліс завжди заряджав Вас позитивом і невичерпною енергією. Щиро віримо у світле майбутнє для лісової галузі та всієї України!».

Доценти кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин

Лозінська Т.П., Левандовська С.М.