День української писемності на факультеті права та лінгвістики

9 листопада на факультеті права та лінгвістики відбувся урочистий захід, присвячений Дню української мови та писемності.

Окрім написання студентами та викладачами Всеукраїнського диктанту, до свята долучилися й студенти 2-го курсу за напрямом «Філологія». Зазирнути до історії витоків рідної мови, а також її вшанування допомогли Полєщук Дар’я та Шульга Лідія, підготувавши презентацію, про життя та діяльність Нестора Літописця. Кращі зразки українського слова прозвучали у виконанні студентки Дорошенко Наталії.

Окрім відомих постатей письменників, що мали безпосередній  вплив на розвиток української мови, аудиторія мала змогу ознайомитися з життєвим та творчим шляхом письменників своєї місцевості. Зокрема, Сергєєва Віталіна зацікавила присутніх особистістю білоцерківської поетеси Анни Фадєєвої.

Власною творчістю слухачів захопила Пампуха Алла, презентувавши вірш «Видіння».

До заходу долучилася завідувач головного відділу ФПЛ Наукової бібліотеки БНАУ Манішевська Т.І., яка підготувала віртуальну виставку – огляд до Дня української писемності та мови: «Яке прекрасне, рідне слово!». Була представлена література, з фонду бібліотеки факультету, а саме: словники, підручники по діловому мовленню в різних галузях, граматиці та фразеології сучасної української мови, наукові фахові періодичні видання.

Кафедра славістичної філології, педагогіки та методики викладання висловлює щиру подяку учасникам заходу та бажає творчих успіхів у збереженні рідного слова!