Державна студентська науково-практична конференція на агробіотехнологічному факультеті

19 квітня на агробіотехнологічному факультеті відбулася Державна студентська науково-практична конференція «Новітні технології в рослинництві. Лісове і садово-паркове господарство. Геодезія, картографія та землеустрій». На секції "Генетика, селекція та насінництво" під керівництвом завідувача кафедри генетики, селекції та насінництва с.-г. культур М.В. Лозінського було презентовано 12 доповідей студентів 1-5 курсів.

З доповідями виступили студенти 1 курсу: Вуйко Аня (керівник Шубенко Л.А.), Васелишенко Вадим, Бойко Максим (керівник Кубрак С.М.), Чубар Валерія (керівник Шох С.С.); 3 курсу: Моргун Женя Ткачук Ірина (керівник Кубрак С.М.); 4 курсу: Старинець Катерина, Репетило Юлія (керівник Сабадин В.Я.), Івашко Богдан (керівник Глеваський В.І.); 5 курсу: Марченко Наталя, Мялковська Світлана, Кушнір Наталя (керівник Лозінський М.В.).

Найкращі доповідачі були нагороджені дипломами: 1-го ступеню Старинець Катерина за доповідь «Ідентифікація сортів ячменю за білковими маркерами»; 2-го ступеню – Мялковська Світлана «Формування урожайності зерна у сортів пшениці м’якої озимої» і Кушнір Наталя «Аналіз сортів пшениці м’якої озимої за кількістю зерен з головного колосу і кількістю зерен у колоску»; 3-го ступеню – Репетило Юлія «Генетичні ресурси ячменю ярого для селекції на імунітет» і Вуйко Аня «Вплив сортопідщепних комбінувань у зимових сортів яблуні на одержання плодів високої товарної якості». Грамоту за активність отримав Прилипов Роман. Конференція була цікавою і змістовною, студенти активно задавали питання своїм колегам. Дякуємо всім за активну участь!

Сабадин В.Я., доцент каф. генетики, селекції і насінництва