Допомога університету у відновленні роботи бібліотеки м. Мар’їнка

«Книга – бібліотека – читач» – це тріада, яка визначає культурно-освітній і соціальний поступ цивілізації, окреслює майбутнє і втілює просвітницьку ідею нації. Ми стали свідками подій, коли в цей нерозривно-вічний ланцюг ввірвалось ще одне слово – «війна»: війна, що несе руйнацію, знищення і занепад.

У цей непростий час фронтове місто Мар’їнка, територія, де відбуваються постійні обстріли ворожих військ, центральна районна бібліотека святкує свою 70-ту річницю!

Розташовується вона в приміщені будинку культури. З передовою лінією цю будівлю розділяє якихось 600 метрів. Під час чергового обстрілу бібліотека була вщент зруйнована. Завдяки підтримці спонсорів і зусиллям жителів міста лише 2 місяці тому вона відновила свою роботу.

Представники нашого університету розділили радість цього свята. Співробітники БНАУ долучились до проведеної напередодні акції і поповнили бібліотечний фонд на понад 300 примірників наукової і художньої літератури. Під час урочистостей були вручені подяки і грошові премії працівникам бібліотеки від Анатолія Степановича Даниленка. До святкового столу делегація університету також привезла щедрі гостинці: м’ясні та ковбасні вироби.

Ошатно прибрана зала, дитячі посмішки, слова подяки та сподівань працівників бібліотеки – ознака того, що культурні осередки функціонують і нарощують свій потенціал у найгарячіших точках Сходу. Виступи голови цивільної військової адміністрації, його заступника та директора бібліотеки – свідчення того, що на лінії вогню живуть і працюють небайдужі й дієві люди, які ніколи не будуть осторонь проблем міста. Допомога співробітників університету на чолі з ректором – прояв небайдужості і єдності задля утвердження миру і спокою в Україні.