Другий тур економічного квест-тренінгу

03 квітня на економічному факультеті Білоцерківського НАУ був проведений другий тур економічного квест-тренінгу. У заході взяли участь випускники Білоцерківського ліцею іноземних мов-гімназії №9, ОЗЗСО "Узинського ліцею №1" та здобувачі економічного факультету. Метою економічного квест-тренінгу було ознайомлення випускників з цікавою інформацією щодо спеціальностей факультету, а для студентів – можливість позмагатися та прокачати свої знання та навички.

Сам захід пройшов на одному подиху, завдячуючи злагодженій роботі викладацького складу та менторів, які супроводжували команди – представників студентської ради факультету.

Як і минулого разу за результатами квесту було обрано переможців, за номінаціями: топ-менеджер року; маркетолог року; бізнесмен року; фінансист року; політик року; економіст року; знавець обліку і оподаткування. Кожному учаснику було вручено іменний сертифікат, а командам дипломи і солодкі призи.

Нам дуже приємно, що ви до нас завітали! Сподіваємось, що проведений захід наповнив ваш день позитивними емоціями та знаннями. Чекатимемо вас у стінах нашого університету!