Фестиваль науки. Частина 1

 

Уся наукова спільнота нашого університету приєдналася до святкувань Дня науки, яке традиційно відзначається в третю суботу  травня. В університетських стінах із 16 по 18 травня сконцентрувалась особливо велика кількість науковців, відомих дослідників, представників державних і регіональних установ, які охоче взяли участь у масштабному заході – «Фестивалі науки» і поклали початок створенню чудової традиції в нашому університеті!

У форматі міждисциплінарної конференції нам вдалося презентувати академічну роботу в цілому, привернути увагу до інновацій в сфері науки, презентувати напрацювання , обмінятися досвідом із колегами-експертами та встановити нові професійні зв’язки.

До заходу долучилась і делегація з Міссурійського університету – державного дослідного вищого навчального закладу США, який знаходиться в місті Колумбія і є одним з 34 державних вишів, що входять в  Асоціацію Американських університетів (ААU).

Ректор Білоцерківського НАУ Анатолій Степанович Даниленко, почесний професор аграрної та прикладної економіки Вільям Майєрс та директор міжнародних програм CAFNR Кеннет Шнібергер підписали  договір про співпрацю обох вишів. Вільям Майєр та Кеннет Шнібергер поділилися власним досвідом  про публікаційну активність американських колег та про унікальну систему просвітницької роботи на виробництві співробітників Міссурійського університету.

Корисним й інформативними було представлення молодої науки університету з оглядом сучасних наукових напрацювань молодих вчених із інших вишів України. В окремих секціях були заслухані доповіді науковців про можливості інформаційних баз в аграрній сфері, використання сучасних інформаційних ресурсів у наукових дослідженнях та про розвиток аграрної науки та бізнесу.