Гостьова лекція для студентів спеціальності 206 Садово-паркове господарство "Реабілітаційні сади в Україні на прикладі НДСЛ Охматдит"

27 березня відбулася гостьова лекція для студентів спеціальності 206 Садово-паркове господарство. Лектор – Юлія Василівна Рашковська, член Гільдії ландшафтних архітекторів України, член Американської асоціації садових терапевтів, засновниця Благодійного Фонду «Реабілітаційні Сади» виступила з доповіддю "Реабілітаційні сади в Україні на прикладі НДСЛ Охматдит" .

Під час лекції Юлія Василівна підняла актуальну тему гарденотерапії – лікування  садом – для хворих дітей та людей, що зазнали впливу війни, представивши власні проєкти зі створення реабілітаційних садів.

Студенти задавали багато питань з проблематики лекції та отримали настанови для роботи у сфері гарденотерапії.