Гостьова лекція канд. с.-г. наук Т.В. Сєргєєвої – власниці ПП Mini Garden Decor

20 березня відбулася гостьова лекція кандидата сільськогосподарських наук Тамари Вікторівни Сєргєєвої – власниці ПП Mini Garden Decor зі студентами спеціальності 206 Садово-паркове господарство на тему "Пошук ідей і як скласти бізнес-план для ведення бізнесу у садово-парковому господарстві".

Разом із Тамарою Вікторівною студенти формували навички складання бізнес-плану для приватного підприємства у сфері садово-паркового господарства. У ході лекції було розглянуто питання  особливостей спілкування з клієнтами. Тамара Сєргєєва, ґрунтуючись на власному досвіді, дала ряд практичних порад, які можуть бути корисними для правильного ведення прибуткового бізнесу: як знижувати собівартість продукції; як  розширити перелік продуктів та послуг; як формувати ринок збуту товарів або послуг. А також відповіла на питання здобувачів.

Лекція була спрямована на вдосконалення фахових компетентностей майбутніх фахівців.

Дякуємо за цікаву лекцію і цінні практичні поради!