Гостьова лекція від директорки АТ «СГ «ТАС» Степчук А.С.

Активний другий тиждень навчальної практики для здобувачів 1-3 курсів економічного факультету ОП «Фінанси, банківська справа та страхування» Білоцерківського НАУ продовжився гостьовою лекцією директорки АТ «СГ «ТАС» (м. Біла Церква) Агнеси Степанівни Степчук на тему: «Страховий ринок України: сучасний стан та проблеми розвитку».

Під час лекції здобувачі разом з керівниками практик доцентами Драган О.О., Зубченко В.В. і Ткаченко К.В. ознайомилися з особливостями функціонування страхового ринку України в сучасних умовах, основними тенденціями його розвитку, причинами виникнення непередбачених загроз та викликів.

Лекторка окреслила основні проблеми для страхового ринку України впродовж 2022–2024 рр., та навела своє бачення майбутніх напрямів його розвитку.

Також пані Агнеса щиро поділилася власними секретами успіху в страховій сфері та побажала здобувачам знайти свій шлях за обраною професією.

Викладений матеріал спонукав до жвавої дискусії, цікавих питань викладачів і студентів.

Дякуємо Агнесі Степанівні за активну роботу щодо підготовки фахівців ОП «Фінанси, банківська справа та страхування» Білоцерківського НАУ. Щире бажання поділитися практичним досвідом та знаннями з нашими здобувачами безперечно сприятиме посиленню їхніх можливостей на ринку праці та формуванню успішної кар’єри за обраним фахом!