Гостьова лекція від провідного фахівця Департаменту досліджень та розробок «ALFA Smart Agro» Валерія Литвиненка

Для реалізації цілісної системи підготовки майбутніх висококваліфікованих фахівців із захисту рослин у сучасних умовах освітнього процесу, найкращим методом урізноманітнення навчання, є проведення гостьових лекцій.

Фахівці із захисту рослин під час своєї професійної діяльності повинні ефективно реагувати на зміни, які динамічно відбуваються на виробництві та бути конкурентними на ринку праці.

У рамках вивчення дисципліни «Агрофармакологія» було запрошено провідного фахівця Департаменту досліджень та розробок «ALFA Smart Agro» Валерія Литвиненка.

Так, 22 березня 2024 р. відбулася гостьова лекція для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 201 Агрономія.

Лектор підготував доповідь на актуальну тему «Особливості захисту посівів сільськогосподарських культур від шкідливих організмів», під час якої були розглянуті питання реалізації продуктивного потенціалу пшениці озимоїсоняшника, ячменю озимого та складові їх врожайності, алгоритми  визначення та усунення проблем, що можуть виникати під час внесення пестицидів. Корисною для студентів стала інформація, яка стосувалась найбільш поширених шкідливих організмів зернових культур та заходів захисту від них, а саме застосування інноваційних рішень від Компанії «ALFA Smart Agro». Наведена інформація викликала інтерес у здобувачів і цікаву дискусію. Під час лекції учасники активно долучались до обговорення представлених матеріалів, високо оцінили професійні навички спікера Валерія Литвиненка.

Студенти 2 курсу та доцент кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин Горновська Світлана, Агробіотехнологічного факультету, БНАУ щиро вдячні провідному фахівцю Департаменту досліджень та розробок «ALFA Smart Agro», Валерію Литвиненку за проведену гостьову лекцію, а також за цікаву та корисну зустріч.