I тур конкурсу студентських робіт факультету ветеринарної медицини

Згідно з наказом МОН України № 1364 від 10.10.2017 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році», 5 грудня 2017 року на факультеті ветеринарної медицини відбувся I тур конкурсу студентських наукових робіт. На конкурc від кафедри паразитології та фармакології було подано 3 студентські наукові роботи.

Студентка 1 групи 4 курсу Сирнікова Ілона Андріївна зробила доповідь на тему: «Епізоотологія трихурозу свиней та порівняльна ефективність антигельмінтиків».

Студент 3 групи 4 курсу Плікус Ярослав Миколайович підготував і оголосив доповідь на тему «Поширення збудників інвазійних захворювань у фазанів та ефективність антигельмінтиків».

Магістр I року навчання Кравченко Сергій Євгенійович зробив доповідь на тему «Поширення, вікова та сезонна динаміки бабезіозу собак та лікування їх в умовах ветеринарної клініки».

Комісія, у склад якої входили проректор з наукової та інноваційної діяльності, професор, доктор економічних наук Варченко Ольга Миронівна, декан факультету ветеринарної медицини професор, доктор ветеринарних наук Головаха Володимир Іванович, відповідальний за СНО Олешко Олена Геннадіївна, заслухали доповіді, зробили певні зауваження та рекомендували до наступного етапу конкурсу з урахуванням поправок та зауважень.

Антіпов А.А., завідувач кафедри паразитології та фармакології, доцент