I Всеукраїнські судові дебати з трудового права

25 листопада у м. Вінниці в Апеляційному суду Вінницької області відбулися I Всеукраїнські судові дебати з трудового права.

Після відбіркового туру по всій Україні, команда Білоцерківського національного аграрного університету "Легіон" (Цепа Даріна та Вовк Анатолій) увійшла до складу шістнадцяти півфіналістів та взяли участь у фінальному етапі дебатів.

Захід являв собою імітацію судового процесу, в рамках якого кожна з команд представляла інтереси позивача чи відповідача під час розгляду конкретної фабули.

Наша команда виступила з боку відповідача у справі про визнання незаконним наказ про звільнення, поновлення на роботі, відшкодування моральної шкоди та стягнення середньої заробітної плати за час вимушеного прогулу. Опонентом – позивачем стала команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – "Трудові резерви".

Учасники отримали задоволення від спілкування з членами інших команд, професійними суддями Апеляційного суду, провідними юристами – практиками.

Дебати стали цікавим та незабутнім моментом студентського життя та чудовою нагодою відточити навички ораторського мистецтва, вміння відстоювати власну точку зору, а також працювати в команді.

Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Ломакіна І.Ю.