Інформаційний семінар «Впровадження курсу з ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ) в освітній процес вищої школи: міжнародна перспектива»

Доценти Білоцерківського НАУ Т.Г. Мазур, Т.О. Грабовська, С.А. Ященко взяли участь у черговому інформаційному семінарі для викладачів ВНЗ «Впровадження курсу з ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ) в освітній процес вищої школи: міжнародна перспектива», який відбувся 21 листопада на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського. Семінар організовано в рамках міжнародного проекту Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні». Модератором групової дискусії стосовно бар’єрів та викликів РЕЧВ-освіти виступив науковий співробітник Університету прикладних наук Північно-західної Швейцарії Еммануель Ортле.

Було підписано договір про співпрацю та розроблені плани спільних наукових досліджень.

Грабовська Т.О., доцент