Інформаційний захід присвячений Програмі ЄС Еразмус+

15 жовтня 2020 року згідно з планом заходів університету та в рамках міжнародного марафону ErasmusDays 2020 був проведений інформаційний захід присвячений Програмі ЄС Еразмус+ спільно з інформаційним центром ЄС при Білоцерківському НАУ. Відповідальні із міжнародної діяльності всіх факультетів разом з учасниками мобільностей попередніх років долучились до обговорення переваг та можливостей програм ЄС, умов конкурсів та поточної ситуації обумовленої карантинними обмеженнями. Боньковський А.А., начальник відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності БНАУ окреслив можливості програми Erasmus + KA2 та Жан Моне Еразмус+, Новікова В.В., координатор програми Erasmus+ провела вікторину "Євроквест" та фотоконкурс на найкраще Erasmus+ фото. Були пригадані найтепліші Еразмус+ спогади та окреслений план роботи міжнародного відділу по програмі Erasmus + KA1 у 2021 році.