Крок до освіти європейського рівня

13 березня на кафедрі паразитології та фармакології відбулася відкрита лекція англійською мовою з предмету «Паразитологія та інвазійні хвороби тварин» на тему: «Echinococcosis». Лектор, к. вет. н., асистент кафедри паразитології та фармакології Бахур Тетяна Іванівна, прочитала цю лекцію для студентів 3 курсу ОР «Бакалавр» факультету ветеринарної медицини.

Окрім того, що лекційний матеріал був представлений іноземною мовою, його викладення було доступним, повною мірою ілюстрованим, цікавим. Студенти та запрошені викладачі із задоволенням прослухали лекцію та схвально її оцінили.

Таким чином, науково-педагогічні працівники факультету ветеринарної медицини, загалом, і кафедри паразитології та фармакології, зокрема, активно працюють над розширенням власних знань та вмінь для того, щоб крокувати в ногу з вимогами щодо удосконалення якості вищої освіти згідно з європейським рівнем.

Антіпов А.А., завідувач кафедри паразитології та фармакології, к. вет. н., доцент