Круглий стіл на тему: "Україна та Європа на шляху інтеграції"

16 листопада за ініціативи кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін в конференц-залі факультету права та лінгвістики відбувся круглий стіл, який був присвячений Всесвітньому дню філософії на тему: "Україна та Європа на шляху інтеграції".

З вітальним словом до учасників звернулася завідувач кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін, кандидат політичних наук, доцент Л.М. Мельник, яка наголосила на важливості та актуальності тематичного напряму круглого столу. Доповідач підкреслила, що за декілька днів (3 грудня) все цивілізоване людство буде відзначати 275 річницю з дня народження видатного українця – Григорія Сковороди, що став у 18 столітті містком, який поєднав європейську та українську духовність, заклав підґрунтя для можливості сьогоднішнього європейського вибору України.

Декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент В.Д. Борщовецька підкреслила важливість проведення подібних круглих столів як майданчика для вироблення та опробування нових інноваційних ідей та підходів в контексті тих вимог до вищої освіти, які висуває перед ВНЗ Міністерство освіти і науки України на шляху євроінтеграції.

Цікавою була доповідь доцента кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін, кандидата педагогічних наук Л.Л. Ордіної, яка познайомила присутніх із найновішими концептуальними побудовами провідних європейських філософів з питань осмислення стану сучасної європейської культури та можливих напрямів її подальшого розвитку.

В цілому учасники круглого столу залишилися задоволеними теплою атмосферою спілкування і підтримали пропозицію зробити проведення подібних філософських заходів доброю традицією на факультеті права та лінгвістики.