18 травня на біолого-технологічному факультеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів і докторантів «Наукові пошуки молоді у третьому тисячолітті» за напрямком „Новітні технології виробництва та переробки продукції тваринництва”. Мета конференції: є обмін науково-практичною інформацією, узагальнення результатів наукових  досліджень та практичної діяльності. Конференція представлена двома секціями: новітні технології виробництва та переробки продукції тваринництва та годівля сільськогосподарських тварин. В її роботі прийняли активну участь аспіранти, молоді науковці. пошукувачі не тільки Білоцерківського НАУ а і Дніпропетровського державного аграрного економічного університету. Інституту розведення та генетики тварин ім. М.В.Зубця НААН України. Національного університету біоресурсів і природного користування України. Подільського державного аграрно-технічного університету. Були представлені цікаві доповіді із актуальних питань розведення і генетики сільськогосподарських тварин, технології виробництва та переробки продукції молока та м’яса, годівлі всіх видів сільськогосподарських тварин і біохімії продукції тваринництва.

Координатор НТТМ біолого-технолоічного факультету, доцент Фесенко В.Ф.