Міжнародна співпраця в рамках проекту Erasmus+ КА2 «Ag-Lab»

11-13 березня у м. Київ відбулася експертна місія в рамках ЄС проекту Erasmus+ КА2 «Поліпшення навичок спеціалістів з лабораторної практики у фахівців агропродовольчого сектору Східної Європи» (Ag-Lab). Експертом цієї місії виступив пан Робер Жерар з VetAgroSup (м. Ліон, Франція).

У роботі місії взяли участь представники НМЦ «Агроосвіта», ДНДІЛДВСЕ, Державного центру сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції, Білоцерківського національного аграрного університету, НУБіП України та Сумського національного аграрного університету. Від Білоцерківського НАУ участь взяли доценти факультету ветеринарної медицини Хіцька О.А., Царенко Т.М., Вовкотруб Н.В. та завідувач кафедри ветеринарно-санітарної експертизи ІПНКСВМ, доцент Богатко Н.М.

У ході тренінгів та робочих зустрічей обговорювалися питання щодо менеджменту якості випробувальної лабораторії, її метрологічного забезпечення та калібрування, управління персоналом. Також відбулося робоче засідання з обговорення плану та термінів написання електронного посібника для працівників лабораторій і студентів, які навчаються в магістратурі за спеціалізацією «Лабораторна справа».

Хіцька О.А., доцент каф. ветсанекспертизи,
гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського