Міжнародні проекти на факультеті ветеринарної медицини: аналіз, перспективи та виклики

25 лютого на факультеті ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ відбулась зустріч колективу з виконавцями проектів програми Європейського Союзу Еразмус+. На зібранні заслухали доповіді академіка НААН Рубленка М.В. щодо виконання проекту за напрямом Еразмус+ К2 Розвиток потенціалу вищої освіти «Поліпшення навичок з лабораторної практики у фахівців агро-продовольчого сектору країн Східної Європи», доцентів Вовкотруб Н.В., Бахур Т.І., Царенка Т.М. та студентки 4 курсу ФВМ Наумчук В.С. щодо реалізації академічної мобільності протягом 2018 року за напрямом Еразмус+ К107 в університетах Afyon Kocatepe (м. Афійон, Туреччина), Ondokuz Mayıs University (м. Самсун, Туреччина) та Ліонській національній ветеринарній школі VetAgro Sup (м. Ліон, Франція).

Доповідачами було зроблено акценти на головних завданнях та цілях зазначених проектів, їх актуальності в умовах сьогодення, інструментах успішної реалізації та необхідності подальшого пошуку і розширення кола міжнародних партнерів з метою продовження плідної співпраці з європейськими інституціями.

Вовкотруб Н.В., координатор Еразмус+ Білоцерківського НАУ, доцент кафедри терапії та клінічної діагностики ім. В.І. Левченка