Міжнародний день боротьби зі СНІДом

В Україні з 25 листопада до 10 грудня проходять заходи під назвою «16 днів проти насильства», які підтримуються міжнародною спільнотою.

Цими днями також відзначаються ряд інших заходів, а саме: Міжнародний день боротьби зі СНІДом, Міжнародний день інвалідів, Міжнародний день боротьби з рабством та Міжнародний день волонтера.

1 грудня у Всесвітній день боротьби зі СНІДом Міська студентська рада, яка діє при відділі у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради проведено акцію приурочену зазначеним датам. Студентська рада БНАУ долучилася до проведення соціальної акції. Студенти університету проводили спілкування з пересічними громадянами міста щодо болючих проблем ХХІ століття, привертали увагу жителів міста та представників влади щодо питань з епідемії ВІЛ/СНІДу і подолання насильства в сім’ї та рабства.

Перехожим було роздано інформаційні матеріали щодо запобігання захворюванню.

Волонтери акції написали на повітряних кульках щирі побажання усім хворим на ВІЛ/СНІД, після чого відпустили їх у небо.

Голова інформаційного комітету студентської ради Краснощок А.Ю.