Міжнародний круглий стіл «Актуальні проблеми земельного, аграрного та екологічного законодавства в умовах євроінтеграції»

30 березня на факультеті права та лінгвістики за ініціативою Науково-дослідного інституту сучасного публічного та приватного права, а також кафедри цивільно-правових дисциплін БНАУ відбувся міжнародний круглий стіл «Актуальні проблеми земельного, аграрного та екологічного законодавства в умовах євроінтеграції»

До обговорення були запрошені представники міської влади, органів місцевого самоврядування, державних установ, представники від селянських (фермерських) господарств України та Польщі, а також студенти та викладачі факультету.

Особливо вагомими для роботи круглого столу були поради спеціалістів практиків: Настіної О.І., заступника міського голови та Потапенка С.А., спеціаліста юридичного відділу виконавчого апарату Білоцерківської районної ради Київської області.

В результаті спілкування виникла жвава дискусія, яка, сподіваємося, стане поштовхом для подальших наукових звершень молодих вчених.

Дякуємо всім учасникам круглого столу за активність та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін, Пахомова А.О.