Міжнародний вебінар "Створення підприємства місцевих послуг та регіональна економіка"

Науково-педагогічні працівники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності на чолі з завідувачем кафедри Сатир Л.М. прийняли участь у вебінарі "Створення підприємства місцевих послуг та регіональна економіка" (м. Ліон, Франція) від французького економіста, власника бренду «Le Lyonnais Monts et Coteaux», доцента французького Університету Люм'єрів Ліон II (фр. L'université Lumière-Lyon-II) пана Ніколя Муржона.

Представлена інформація стосувалася питань створення підприємств місцевих послуг та перспектив розвитку економіки «короткими циклами» всередині кожного регіону через 1-2 постачальників та презентації додатку для підприємців харчової промисловості (фермерів, рестораторів, різних виробників) з метою покращення ефективності роботи компаній в питаннях логістики та вибору постачальників на базі актуальної інформації щодо наявності ресурсів і кількості контрольованих витрат.

Щиро дякуємо організаторам за надану можливість участі та інформацію про цікавий досвід організації підприємницької діяльності! Отримані знання будуть використані для покращення змісту освітніх програм бакалаврського і магістерського рівнів вищої освіти зі спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля".