Ми в числі призерів. ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з ветеринарної медицини

З 23 по 26 квітня у м. Кам’янець-Подільський, на базі Подільського державного аграрно-технічного університету, відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з ветеринарної медицини. В олімпіаді взяли участь представники 11 факультетів ветеринарної медицини аграрних ВНЗ України.

На урочистому відкритті олімпіади виступили ректор університету, професор Іванишин В.В., начальник Держпродспоживслужби у Хмельницькій області, випускник нашого факультету ветеринарної медицини Грушко В.П., котрий з вдячністю і щирою повагою згадав викладачів і співробітників університету та доцент Білоцерківського НАУ Богатко Л.М., які побажали успіхів її учасникам.

За результатами олімпіади команда нашого факультету у складі студентів Бабюк С.М., Лизія І.П. та Оберемчука І.П. зайняла друге загально командне місце, а Лизій І.П. – друге індивідуальне. Окрім того, грамотами за кращу відповідь на питання з дисципліни «Внутрішні хвороби тварин» був нагороджений Оберемчук І.П., хірургії та ветсанекспертизи – Лизій І.П., практичну підготовку з ветсанекспертизи – Бабюк С.М.

Учасникам олімпіади запам’яталися екскурсії містом, особливо Кам’янець-Подільською фортецею, а також увага і турбота з боку господарів олімпіади.

Хотілося б подякувати організаторам олімпіади за гостинність і високий рівень її організації.

Богатко Л.М., керівник делегації, доцент кафедри терапії і клінічної діагностики