Нарада на конефермі навчально-виробничого центру

17 березня на конефермі НВЦ БНАУ відбулася нарада за участі декана ФВМ – професора Головахи В.І., декана БТФ - професора Мерзлова С.В., заступника декана БТФ Чернюка С.В., доцента кафедри технології виробництва молока і м'яса Лісковича В.А., провідного агронома НВЦ БНАУ Ображія С.В., провідного зоотехніка Ковтуна П.В. та студентів біолого-технологічного факультету та факультету фетеринарної медицини щодо створення кінно-спортивної школи НВЦ БНАУ.

На нараді було обговорено ряд питань по створенню сучасної матеріально-технічної бази конеферми; визначено план дій щодо формування тренерно-консультативної групи для навчання їзди верхом на коні, прогулянок на конях по лісу, березі річки Рось та створенню спеціальних туристичних маршрутів; розроблено формат технологічної карти процесу підготовки коней до спортивної їзди, участі їх в перешкодах,трамплінах та їнших складових кінно-спортивної школи.