Наша співпраця з Білоцерківським технолого-економічним коледжом

Ще з дитинства любов до тварин визначає майбутню професію, пов’язану з «братами» нашими меншими, а саме – лікаря ветеринарної медицини. Формування фахівця у галузі ветеринарної медицини починається зі спеціалізованого коледжу, набуваючи кваліфікацію фельдшера.

Задля кращого розуміння процесу навчання в університеті та загальної співпраці, на факультеті ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету проводяться зустрічі з майбутніми абітурієнтами, а також лекційні та практичні заняття. Профорієнтаційна робота поєднується таким чином з навчальною, від якої її ефективність зростає ще більше.

Так, 17 і 24 квітня були на кафедрі паразитології та фармакології ФВМ доцентом Соловйовою Людмилою Миколаївною проведені лекційні та практичні заняття зі студентами груп В-31 та В-32 Білоцерківського технолого-економічного коледжу БНАУ.

На лекціях студенти ознайомилися з актуальними в сучасній ветеринарній медицині проблемами зоонозних захворювань. На практичних заняттях вони освоїли методики лабораторних копрологічних досліджень. Також цікаво було студентам побувати в музеї кафедри паразитології та фармакології.

Таким чином, студенти коледжу мали можливість відчути себе справжніми студентами університету, адже через рік вони висловили бажання стати нашими абітурієнтами і навчатися в Білоцерківському національному аграрному університеті.

Тож побажаємо їм успішного завершення навчання в Білоцерківському технолого-економічному коледжі та подальшого успішного навчання у нашому ВНЗ!

Соловйова Л.М., доцент кафедри паразитології та фармакології

Єрохіна О.М., викладач-методист вищої категорії відділення
ветеринарної медицини БЦТЕК