Науково-практична конференція «Психолого-педагогічні та лінгвістичні дослідження в умовах освітніх реформаційних процесів»

23 листопада на факультеті права та лінгвістики відбулася державна науково-практична конференція «Психолого-педагогічні та лінгвістичні дослідження в умовах освітніх реформаційних процесів».

Доповідачі працювали за двома секціями:

«Сучасна методика викладання іноземних мов у вищій школі: психолінгвістичний, педагогічний та прагматичний аспекти» (керівник – кандидат педагогічних наук Борщовецька В.Д., секретар – асистент Носенко М.М.);

«Актуальні проблеми іноземної та слов’янської філології: лінгвістика, перекладознавство, літературознавство» (керівник – кандидат філологічних наук Карпенко С.Д., секретар – кандидат філологічних наук Будугай О.Д.).

У конференції взяли участь 29 викладачів. Основні питання, що обговорювалися: сучасні форми організації роботи зі студентами, роль викладацького складу в науковому житті сучасного студентства, особливості подолання труднощів при перекладі спеціалізованих елементів у тексті.

Голова інформаційного комітету студентської ради БНАУ Краснощок А.